Het mysterie 9789026109584

Het mysterie wordt 1 keer aangeboden op Booknext.nl. Wil je dit boek met ISBN 9789026109584 kopen? Betaal direct de vraagprijs. Of doe een bod en ga in onderhandeling met een van de verkopers van Het mysterie.
Best buy
Tweedehands € 15.49

Als nieuw
Wordt gratis verzonden naar een DHL-punt bij jou in de buurt, levertijd is nu gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.
- Je betaalt veilig aan Booknext via iDEAL
- Boek niet naar wens, stuur het terug.
- 700 klanten geven ons gemiddeld 4.7 van 5 sterren
Meer tweedehands aanbod Het mysterie
Staat van het boek
Als nieuw
2 weken geleden aangeboden
"Jostein Gaarder: Het mysterie, 1e druk 1998, gebonden, in nagenoeg nieuwstaat, ongelezen, keurig recht en geschikt als cadeau. foto=boek.
Joachim en zijn vader zoeken een adventskalender. In de etalage van een klein boekwinkeltje in de buurt ontdekt Joachim er een. De boekverkoper is verrast, want hij heeft de kalender al in geen jaren meer gezien.. Volgens hem is hij gemaakt door Johannes, een man die rozen verkoopt op de markt. Diezelfde Johannes heeft eens een foto van een vrouw in de etalage gezet. Achter op die foto stond een naam: Elisabet. Thuis ontdekt Joachim dat elke keer als hij een luikje van de kalender opent, er een stuk papier uitvalt, waarop een spannend verhaal over Elisabet geschreven staat. Al die verhalen samen vormen een fascinerende reis door de tijd en door Europa. De reis, die in het heden in Noord-Europa begint, eindigt in het jaar nul te Bethlehem."
Verkoper

Mees Jan
Verstuurt meestal binnen 2 dagen
Wordt gratis verzonden naar een DHL-punt bij jou in de buurt, levertijd is gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.
Prijs (Incl. Kopersbescherming en verzenden)
€ 15.49