Verloren grond 9789026338083
Auteur:
Murat Isik
ISBN:
9789026338083
Druk:
1
Uitgever:
Ambo/Anthos B.V.
Categorie:
Literaire roman, novelle
Afmetingen:
20 x 13.1 x 3 cm
Gewicht:
406 gram
Verloren grond van de auteur Murat Isik wordt 1 keer aangeboden op Booknext.nl. Het tweedehands boek wordt uitgegeven door Ambo/Anthos B.V.. Wil je dit boek met ISBN 9789026338083 kopen? Betaal direct de vraagprijs. Of doe een bod en ga in onderhandeling met een van de verkopers van Verloren grond.
Laagste prijs
Tweedehands € 12.99

Als nieuw
Wordt gratis verzonden naar een DHL-punt bij jou in de buurt, levertijd is nu gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.
- Je betaalt veilig aan Booknext via iDEAL
- Boek niet naar wens, stuur het terug.
- 700 klanten geven ons gemiddeld 4.7 van 5 sterren
Meer tweedehands aanbod Verloren grond
Staat van het boek
Als nieuw
10 maanden geleden aangeboden
"17e druk 2018, 375pp, paperback, ALS NIEUW
Verloren grond, losjes geïnspireerd op de familiegeschiedenis van Murat Isik zelf, is een epische roman over een gezin dat deels door het lot, deels door eigen toedoen uiteen wordt geslagen. Een aangrijpend vader-zoonverhaal over vriendschap, verlies en hoop. Voor Verloren grond kreeg Isik de Bronzen Uil Publieksprijs. Het boek werd vertaald in het Duits, Zweeds en Turks.
Oost-Turkije, jaren zestig. De dertienjarige Mehmet groeit op in een dorp dat ooit door de Armenen werd gesticht. Zijn zachtaardige vader, die in de Eerste Wereldoorlog bijna zijn hele familie verloor, is een geliefd verhalenverteller, zijn moeder een krachtige vrouw die door iedereen gevreesd wordt vanwege haar scherpe tong. Samen met Mehmets broer en zusje vormen ze een hecht gezin. Maar daar komt abrupt verandering in als zijn vader een ongeluk krijgt met tragische gevolgen.
De pers over Verloren grond:
- ‘Een on-Nederlandse debuutroman. Goed geschreven, krachtig en meeslepend, en zo totaal anders dan het gemiddelde in zichzelf gekeerde debuut dat je vergeet dat je een eersteling hebt gelezen.’ – Het Parool
- ‘Isiks stijl is zo volstrekt natuurlijk dat je er na een tijdje niet meer op let en je laat meeslepen door het verhaal, de levensechte personages, de met veel gevoel voor timing opgebouwde scènes.’ – De Standaard
- ‘Een vlotte schrijfstijl die de lezer moeiteloos meetrekt en in warme kleuren een wereld schetst die totaal anders is dan de onze.’ – Noordhollands Dagblad
- ‘Een verdienstelijk debuut van een nieuwe schrijver, die bovenal een verhalenverteller is.’ – Passionate Magazine
- ‘Een ongewoon Nederlandstalig debuut’ – vpro Gids
- ‘Prachtig, kleurrijk en zo aangrijpend dat de tranen ineens over je wangen stromen.’ – Flow
"
Verkoper

Bert van Asselt
Verstuurt meestal binnen 3 dagen
Wordt gratis verzonden naar een DHL-punt bij jou in de buurt, levertijd is gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.
Prijs (Incl. Kopersbescherming en verzenden)
€ 12.99
