Verlegen 9789027479518
Subtitel:
meer zelfvertrouwen leren
Auteur:
Pieternel Dijkstra
ISBN:
9789027479518
Druk:
1
Uitvoering:
Paperback, 154 bladzijden
Uitgever:
Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum
Categorie:
Psychologie
Afmetingen:
21.5 x 14 x 1.5 cm
Gewicht:
226 gram
Met illustraties:
Nee
Publicatiedatum:
1 juli 2003
Verlegen van de auteur Pieternel Dijkstra wordt 3 keer aangeboden op Booknext.nl. Het tweedehands boek wordt uitgegeven door Uitgeverij Unieboek | Het Spectrum. Wil je dit boek met ISBN 9789027479518 kopen? Betaal direct de vraagprijs. Of doe een bod en ga in onderhandeling met een van de verkopers van Verlegen.
Laagste prijs
Nieuwprijs € 16.50
Tweedehands € 11.49

Goed
Wordt gratis verzonden naar je huisadres, levertijd is gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.
- Je betaalt veilig aan Booknext via iDEAL
- Je bespaart € 5.01 op dit boek
- Boek niet naar wens, stuur het terug.
- 700 klanten geven ons gemiddeld 4.7 van 5 sterren
Meer tweedehands aanbod Verlegen
Staat van het boek
Goed
6 dagen geleden aangeboden
Verkoper

sharon mclaughlin
Wordt gratis verzonden naar je huisadres, levertijd is gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.
Prijs (Incl. Kopersbescherming en verzenden)
€ 11.49
Staat van het boek
Goed
15 maanden geleden aangeboden
"Uitgeschreven Bibliotheekboek in goede staat.
Hardcover
"
Verkoper

Anne de Roos
Verstuurt meestal binnen 1 dag
Wordt gratis verzonden naar een DHL-punt bij jou in de buurt, levertijd is gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.
Prijs (Incl. Kopersbescherming en verzenden)
€ 15.29
Staat van het boek
Als nieuw
15 maanden geleden aangeboden
"Verlegen
Vantoen.nu - Verlegenmeer zelfvertrouwen leren
Auteur: Pieternel Dijkstra
Taal: Nederlands
Nederlands
Paperback
9789027479518
01 juli 2003
154 pagina's
Samenvatting
Je opgelaten voelen in gezelschap, blozen, een blackout krijgen tijdens een speech of sollicitatiegesprek. Het zijn allemaal vormen van verlegenheid en sociale angst. Wat kun je ertegen doen en hoe kom je ervan af?
Vaak zijn het niet de situaties zelf die sociale angst en verlegenheid opwekken, maar de gedachten die mensen over deze situaties hebben, zoals 'Ik ben niet goed genoeg' of 'Als ik maar niet afga'. Het gevolg: je durft niet meer te praten met iemand die je niet kent of staat met je mond vol tanden als iemand een kritische vraag stelt. Het risico bestaat bovendien dat mensen 'enge' situaties gaan vermijden of in een sociaal isolement terechtkomen.
Pieternel Dijkstra legt in heldere, bondige taal uit waar verlegenheid, faalangst en sociale angst vandaan komen. Ze geeft veel tips, oefeningen en tests die zullen helpen om verlegenheid en sociale angst te overwinnen, meer zelfvertrouwen te krijgen en beter met 'enge' situaties om te leren gaan.
Dr. Pieternel Dijkstra is psychologe en werkzaam als therapeute en freelance-auteur voor bladen als Santé, Libelle, en Goed Gevoel."
Verkoper

De Leeshoek
Verstuurt meestal binnen 1 dag
Wordt gratis verzonden naar je huisadres, levertijd is gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.
Prijs (Incl. Kopersbescherming en verzenden)
€ 15.44
Nieuwe boeken
Staat van het boek
Nieuw
Aanbieder
Verzendkosten: € 1.95
Voor 23:00 besteld, morgen in huis
Voor 23:00 besteld, morgen in huis
Prijs (Incl. Kopersbescherming en verzenden
€ 16.50
