Afscheid nemen 9789060207796

Subtitel: loslaten wat dierbaar is
ISBN: 9789060207796
Druk: 4
Uitvoering: Paperback, 208 bladzijden
Uitgever: Toorts B.V., Uitgeverij, De
Categorie: Psychologie
Afmetingen: 20.9 x 14.1 x 1.3 cm
Gewicht: 305 gram
Met illustraties: Ja
Publicatiedatum: 1 januari 1998

Afscheid nemen van de auteur R. Boswijk-Hummel wordt 2 keer aangeboden op Booknext.nl. Het tweedehands boek wordt uitgegeven door Toorts B.V., Uitgeverij, De. Wil je dit boek met ISBN 9789060207796 kopen? Betaal direct de vraagprijs. Of doe een bod en ga in onderhandeling met een van de verkopers van Afscheid nemen.

Best buy
Nieuwprijs € 24.00 Tweedehands 12.99
Als nieuw

Wordt gratis verzonden naar een DHL-punt bij jou in de buurt, levertijd is nu gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.


Meer tweedehands aanbod Afscheid nemen

Staat van het boek
Als nieuw
4 weken geleden aangeboden
"6e druk 2013, paperback, 208pp, naam in het boek, ALS NIEUW Dit boek geeft een zeer compleet en overzichtelijk beeld van de emoties waarmee mensen te maken (kunnen) krijgen, wanneer een dierbare naaste overlijdt of als er sprake is van het verlies van gezondheid, (echt)scheiding, verhuizing of emigratie. Door haar onafhankelijke manier van denken en observeren legt Riekje Boswijk verrassende verbanden en komt ze tot opmerkelijke inzichten. Emoties als woede, verzet, verdriet, jaloezie, berusting, angst, schuldgevoel, berouw, vergeving en wraak krijgen een plaats binnen het rouw- en verwerkingsproces; emoties die de voortgang van het rouwproces verhinderen, worden nauwkeurig beschreven. De lezer zal zich door de persoonlijk doorleefde stijl begrepen en gesteund voelen. Er worden diverse concrete aanwijzingen (zowel voor rouwenden als voor hun omgeving) gegeven om het rouw- en verwerkingsproces te helpen volbrengen. Naast rationele en emotionele processen worden er ook spirituele of zielservaringen beschreven. Het boek is gebaseerd op de overtuiging dat ieder verlies goed kan worden verwerkt. "
Verkoper
Bert van Asselt
Verstuurt meestal binnen 3 dagen

Wordt gratis verzonden naar een DHL-punt bij jou in de buurt, levertijd is gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.

Prijs (Incl. Kopersbescherming en verzenden)
€ 12.99
Staat van het boek
Als nieuw
11 maanden geleden aangeboden
"In ongelezen nieuwstaat"
Verkoper
Els Wognum
Verstuurt meestal binnen 2 dagen

Wordt gratis verzonden naar een DHL-punt bij jou in de buurt, levertijd is gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.

Prijs (Incl. Kopersbescherming en verzenden)
€ 17.49

Nieuwe boeken

Staat van het boek
Nieuw
Aanbieder
Bookmatch
Gratis verzonden!
Wordt verzonden op 30-9
Prijs (Incl. Kopersbescherming en verzenden
€ 24.00

9789060207796 Tweedehands

Afscheid nemen is geschreven door R. Boswijk-Hummel. Dit is druk 4 welke is uitgebracht in het Nederlands en de uitgever is Toorts B.V., Uitgeverij, De. De uitgever heeft het boek uitgebracht op 1 januari 1998 onder ISBN nummer 9789060207796 in de vorm van een paperback met de afmetingen 20.9 x 14.1 x 1.3 cm. Het boek heeft 208 pagina's, weegt 305 gram en bevat wel illustraties. Het boek valt onder de categorie Psychotherapie en andere therapieën en is daarmee een algemeen boek. Afscheid nemen wordt 2 keer aangeboden op Bookmatch.nl. Wil je dit boek zelf kopen? Dan kan dat al vanaf € 12.99. Aarzel niet, klik op de blauwe knop en schaf meteen jouw tweedehands boek aan. Op zoek naar meer aanbod? Bovenaan deze pagina vind je meer aanbieders van dit boek. Zo betaal jij nooit te veel voor jouw studieboeken. Bookmatch.nl is met een 9.2/10 uit meer dan 19.000 reviews, een bewezen staat van dienst op het gebied van alles omtrent studieboeken!