De dromenwever 9789065540607
Auteur:
Douwe Draaisma
ISBN:
9789065540607
Druk:
1
Uitgever:
Historische Uitgeverij Groningen
Categorie:
Psychologie
Afmetingen:
21 x 14 x 1.6 cm
Gewicht:
355 gram
De dromenwever van de auteur Douwe Draaisma wordt 1 keer aangeboden op Booknext.nl. Het tweedehands boek wordt uitgegeven door Historische Uitgeverij Groningen. Wil je dit boek met ISBN 9789065540607 kopen? Betaal direct de vraagprijs. Of doe een bod en ga in onderhandeling met een van de verkopers van De dromenwever.
Laagste prijs
Tweedehands € 12.24

Als nieuw
Wordt gratis verzonden naar een DHL-punt bij jou in de buurt, levertijd is nu gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.
- Je betaalt veilig aan Booknext via iDEAL
- Boek niet naar wens, stuur het terug.
- 700 klanten geven ons gemiddeld 4.7 van 5 sterren
Meer tweedehands aanbod De dromenwever
Staat van het boek
Als nieuw
3 weken geleden aangeboden
"2013, paperback met flappen, 221pp, ALS NIEUW
Sommige delen van ons brein moeten waken terwijl we slapen. Ze beginnen vreemde verhalen te spinnen. Je moet een examen over doen waar je al lang geleden voor geslaagd bent. Je rent naar treinen die je niet haalt. Je ontmoet mensen die niet meer leven. Je staat opeens naakt tussen je collega's. De meeste verhalen vervliegen bij het wakker worden. Wat blijft zijn de vragen. Waarom accepteer je in je droom bizarre situaties als volkomen vanzelfsprekend? Hoe ontstaat de sensatie van vliegen in dromen? Bestaan voorspellende dromen? Hoe ontstaan erotische dromen? Of lucide dromen? Dromen we in zwart-wit of kleur? Hoe zien dromen van blinden eruit? En natuurlijk de moeilijkste vraag: betekenen dromen iets? Zeggen ze iets over de dromer? Wat hebben psychologie en neurologie de afgelopen halve eeuw opgehelderd over ons nachtleven?
Met De dromenwever betreedt Douwe Draaisma opnieuw de menselijke piste vol wilde verhalen, steigerende nachtmerries en ijzingwekkende mentale acrobatiek. Vastberaden doorkruist hij de droomlandschappen van zweefdromers, blinde en lucide dromers; feiten over erotische, profetische en examendromen dromen scheidt hij moeiteloos van overspannen ficties. Ook het innerlijkst van het autobiografische droomleven onderzoekt en analyseert hij met wetenschappelijke acribie en pertinentie, maar nooit zonder open oog te houden voor de verhalende kracht van dromen en dromers. Wat we over dromen zeker willen weten is nu beschreven in De dromenwever."
Verkoper

Bert van Asselt
Verstuurt meestal binnen 3 dagen
Wordt gratis verzonden naar een DHL-punt bij jou in de buurt, levertijd is gemiddeld 1 tot 3 werkdagen.
Prijs (Incl. Kopersbescherming en verzenden)
€ 12.24
